Mgr. Renáta Fojtíková
* 28.6.1972

KDO JSEM?
Predevším jsem celoživotním majitelem různě početných smeček psů různých plemen (aktuálně tří psů), různě velkých kočičích společenství (aktuálně pěti koček různých plemen) a také několika plazů, hlodavců a  dalších stvoření. A všichni mi můj život velmi obohacují.
Zvířaty se zabývám i na profesionální úrovni. 
Vystudovala jsem biologii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, obor etologie, což ve volném překladu znamená, že jsem psycholog zvířat. Kromě etologie také pracuji jako veterinární asistent v ordinaci, kterou provozujeme společně se dvěma úžasnými a laskavými veterináři. 


PROČ A JAK?
Zvířata jsou ve své podstatě velmi přímočará, nezáludná a  jednoduchá stvoření, která narozdíl od nás žijí především přítomností. Velmi málo se zabývají minulostí a už vůbec je nezajímá budoucnost, tento stav mysli jim můžeme jen závidět. Jediný problém, který s nimi máme je v tom, že oni nerozumí nám (a to doslova) a my zase špatně interpretujeme jejich vyjadřovací prostředky. 
Z toho vyplývá, že se nejedná o problém, ale o pouhé nedorozumění a tak je také potřeba k tomu přistupovat. 

Pomohu vám najít společnou řeč, bez přeřeků, koktání, nepochopených náznaků a jinotajů, která vám i vašemu zvířeti zkvalitní život a naučí vás vzájemnému respektu. 

Mým cílem je, abyste ze svého zvířete měli jen kladné pocity, protože to stačí k tomu, aby se vaše zvíře cítilo dobře. A o to mi jde především.

 

 

Objednávkový formulář


Do kolonky napište číslici osm
Po odeslání se s Vámi zkontaktujeme a domluvíme termín.
přátelská veterina

ORDINAČNÍ HODINY

Pondělí - Pátek
Sobota
Neděle
8 - 21 hod.
9 - 21 hod.
9 - 21 hod.

OBJEDNÁNÍ NUTNÉ.

Platit můžete také kartou:

RYCHLÝ KONTAKT

VETERINA VeMaP
Turecká 44
266 01 Malé Přílepy

MVDr. Miloš Havelka:
+420 722 347 461
MVDr. Iveta Melicharová:
+420 702 007 737
Mgr. Renáta Fojtíková:
+420 601 584 317

E-mail: kontakt@vemap.cz

SLEDUJTE NÁSCreated by veterinarniweb.cz, 2017